Місія – Космос

                                                              Ми чуємо пісню неба –
                                                                Освідчення зір Землі,
                                                                І як до зорі, до тебе
                                                                Злітає душа зі слів.
Т. Севернюк

 

В рамках тижня  пам`яті, присвяченого відомому буковинцю, першому космонавту незалежної України, герою України Л.К. Каденюку,  до Центральної міської бібліотеки завітали учні ЗОШ №24 , де було представлено виставку художніх робіт про космос, підготовлену 7а класом.

6г клас презентував свої міні-роздуми “Я відкриваю космос”.

Всесвіт не має меж. Здається, що з цим твердженням знайомий кожний. Насправді жодна людина не знає, є космос нескінченним, чи він просто гігантський.

Літературний дайджест про космос, про Леоніда Каденюка підготували бібліотечні працівники  Біляк Н. , Візітіу Т., Хажіу Г.

28 січня мав би відзначити свій 68-й день народження космонавт-випробувач, військовий льотчик, інженер-випробувач, генерал-майор Збройних сил України Л.К.Каденюк. Представлена в дайджесті його книга “Місія-Космос” – емоційно насичена розповідь про політ у космос Леоніда Каденюка в 1997 році у складі екіпажу космічного корабля “Колумбія”, місія STS-87. Видання містить надзвичайно цікаві описи етапів польоту, портрети його учасників і роздуми Леоніда Каденюка про Всесвіт, місце в ньому планети Земля та відповідальність людини за її майбутнє.

Гортаючи сторінки періодичних видань минулих років, що зберігаються в бібліотеці, бібліотекарі звернули увагу учнів на те, що колись Чернівці мали гучну славу міста високих технологій, зокрема і космічних. Фізиків та інженерів-електронників на тисячу населення тут було більше аніж деінде. У недалекому минулому Чернівці бурхливо розвивалися як місто науковців та молодіжний культурний центр.

А останньою цікавинкою про космос стала розповідь про китайський космічний апарат “Чаньє-4”, який 3 січня цього року, успішно приземлився на зворотному боці Місяця та здійснив перший в історії людства біологічний експеримент на місячній поверхні. Тепер у вивченні природного супутника Землі розпочалася нова ера.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.